این پادکست یک مرجع نیست، یک تجربه است.

آینده رادیو دال

پس از گذشت پنج سال از شروع به کار پادکست و انتشار بیش از پنجاه قسمت، رادیو دال در ادامه از حالت یک پادکست با انتشار فعال خارج میشه. به عبارت دیگه از این پس انتشار کم و بیش منظم یکی دو ماهانه‌ای که داشتیم رو نخواهیم داشت. هنوز هم قسمت‌های منتشر نشده دارم و هنوز هم اگر فرد مناسبی برای گفتگو پیدا کنم سعی خواهم کرد قسمتی منتشر کنم، اما این امر به صورت مستمر نخواهد بود.

البته دنیای پادکست فضایی نیست که بخوام ازش خارج بشم. از این پس من بخش عمده‌ای انرژی‌ام رو روی پی‌آر پادکست خواهم گذاشت. به نظرم فضای نرم‌افزارهای متن‌باز فارسی جا برای کار بسیار داره و با توجه به دغدغه‌های فعلی‌ام، اونجا میتونم حضور موثرتری داشته باشم.

نوشتن کار دیگه‌ای است که احساس میکنم الان وقت مناسبی است بیشتر بهش بپردازم. یکی از مواردی که حضورش منجر به تولید این پادکست شد، نوشتن در کانال تلگرامی است که من برای یادداشت خلاصه کتاب‌ها ساخته بودم، و یکی از فعالیت‌هایی که بهترین بازخوردهای رو ازش گرفتم در رابطه با پست‌های مربوط به سربازی بود. احتمالا به این ندای درونی پاسخی بدم و وقت بیشتری صرف نوشتن در وبلاگ شخصیم کنم. (در صورتی که از خبرخوان‌هایی مثل Inoreader استفاده نمیکنید، الان وقت مناسبی که کار باهاشون رو شروع کنید)

و در نهایت هرچه کنم و هرچه بگم، اول و آخرش لذتی که من از یک گفتگوی پرهیجان و پرحرارت میبرم قابل مقایسه با هیچ چیز دیگری نیست. یکی از تجربه‌های لذت‌بخشی که من در این پادکست اجراهای زنده‌ای بود که با دوستانم مثل شاهین و اوزی و محمد داشتیم. اگر این دوستان علاقمند باشند و احساس کنم فضاش وجود داره، استارت چنین برنامه‌ای که در اون میتونیم گفتگوهای آزادتری داشته باشیم رو خواهم زد.

در صورتی که علاقمند هستید از برنامه‌های رادیو دال در ادامه اطلاع داشته باشید، بهترین راه دنبال کردن پادکست در کانال تلگرام، توئیتر و اینستاگرام. است.

آرش رو هم میتونید به یکی از روش‌های زیر دنبال کنید:

همین. ممنون که گوش دادید و همراه بودید. امیدوارم بتونیم باز هم کنار هم باشیم. خوش باشید. فعلا


به این قسمت گوش دهید (چطور؟) و یا مستقیما دانلود کنید: